Rybacka Lokalna Grupa Działania

  
  

SEKTOR RYBACKI I GOSPODARCZY:

1. Mirosław Zaborniak - G.R. Ruda Różaniecka
2. Robert Wilczyński - G.R.
3. Aleksander Mamczur - G.R.
4. Adam Krzywosz - Ośrodek Hodowli Ryb Łososiowatych "Pstrąg Roztoczański"
5. Anna Kuśmierczak-Kuceł - G.R. Bełżec
6. Jacek Kuśmierczak - G.R. Bełżec
7. Ireneusz Kuśmierczak - G.R. Bełżec
8. Antonii Kuśmierczak - G.R. Bełżec
9. Zbigniew Staniuk - G.R.
10. Władysław Wróbel - G.R.
11. Jacek Stoltman - G.R. Korzenica
12. Zbigniew Leśniowski - G.R.
13. Jan Kulikowski - G.R. Korczowa 2
14. Janina Cierpisz - G.R. Stawy Miłków
15. Michał Ostafiński - G.R. w Starzawie
16. Grzegorz Halwa - G.R. w Starzawie
17. Jakub Jarosz - G.R.
18. Krzysztof Koman - Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Łaszczówce
19. Józef Jaroch 
20. Marcin Schab - G.R.Łukawica

SEKTOR SPOŁECZNY:

1. Beata Wróbel - Polski Związek Wędkarski - Okręg Zamość
2. Kamil Ziobrowski - Stowarzyszenie "Razem Młodzi Przyjaciele"
3. Dawid Hulak - mieszkaniec
4. Agnieszka Adamczuk - Stowarzyszenie Kulturalno - Naukowe "DO ŹRÓDEŁ"
5. Halina Szewczuk - Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie
6. Monika Marciak - Stowarzyszenie "Koło Przyjaciół Skołoszowa"
7. Robert Czerwiński - Klub Sportowy "Karaś"
8. Stanisław Janiszewski - OSP Folwarki
9. Łohin Piotr - mieszkaniec
10. Kazimierz Marynicz - Lokalna Grupa Działania "Roztocze Tomaszowskie"
11. Elżbieta Świrzyńska - Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Torki "Nie Tylko Dla Siebie"
12. Jan Gancarz - Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych Gminy Lubaczów
13. Jan Bieniasz - Polski Związek Wędkarski - Okręg Przemyśl
14. Eliza Obirek
15. Stanisław Woś
16. Szymon Wolańczyk - Stowarzyszenie Wędkarskie - Karp Pod Młynem
17. Małgorzata Miecznik - Stowarzyszenie Maestria - Edukacja i Rozwój
18. Wiesław Tkaczyk - Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie

SEKTOR PUBLICZNY:

1. Andrzej Nowostawski - Gmina Radymno
2. Zdzisław Zadworny - Gmina Cieszanów
3. Grzegorz Dominik reprezentujący Gminę Narol
4. Marek Iwasieczko reprezentujący Gminę Medyka
5. Ryszard Adamski reprezentujący Gminę Stubno
6. Marek Buczko reprezentujący Gminę Stary Dzików
7. Bogdan Szylar reprezentujący Gminę Radymno
8. Stanisław Gonciarz reprezentujący Gminę Laszki
9. Dariusz Szykuła reprezentujący Gminę Adamów
10. Kazimierz Misztal reprezentujący Gminę Krasnobród
11. Marzena Czubaj - Gancarz reprezentująca Gminę Tomaszów Lubelski
12. Marek Łuszczyński reprezentujący Gminę Lubycza Królewska
13. Andrzej Adamek reprezentujący Gminę Bełżec
14. Wiesław Kapel reprezentujący Gminę Lubaczów
15. Marian Ryznar - Gmina Wiązownica
16. Waldemar Miller - Gmina Tomaszów Lubelski
17. Tadeusz Kukiełka - Gmina Narol
18. Marek Kellner - Gmina Lubycza Królewska
19. Mariola Czapla - Gmina Krasnobród
20. Janusz Mazurek reprezentujący Gminę Cieszanów
21. Adam Lisańczuk - Gmina Radymno
22. Ilona Kardynał reprezentująca Gminę Wiązownica
23. Edward Babik - Gmina Narol
24. Krzysztof Szawara - Gmina Narol
25. Alicja Zawiślak - Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie z/s w Potoczku
26. Beata Gałęza - Gmina Radymno
27. Karolina Janik - Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu

 

Deklaracja członkowska